X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> HALO LOOKSEEN
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: DR NONA, wzrok, ZDROWIE
Numer katalogowy: 0006/DN    
Firma: DR NONA

Cena: 212.00 PLN
    
Opis:
...

Oczy - najcenniejszy i najwspanialszy dar natury. W nich odbija się wszystko co odczuwamy: radość, cierpienie, obojętność, miłość, nienawiść. One są nie tylko zwierciadłem duszy, ale i ogólnego zdrowia. Są najważniejszym ze zmysłów. Dlatego zasługują na szczególną uwagę.

Wiadomo, że w większości przypadków zaburzenia wzroku i choroby oczu są wynikiem starzenia się lub powikłaniami innych, istniejących chorób, takich jak cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca itd. Suplement diety HALO LOOKSEEN, dzięki kompleksowi bioorganomineralnemu oraz systemowi autotroficznemu, pobudza rezerwy organizmu do działania, umożliwia szybszą regenerację i wspomaga poprawę wzroku po przebytych ciężkich chorobach.

HALO LOOKSEEN zawiera opatentowany przez firmę DR NONA kompleks bioorganomineralny oraz system autotroficzny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Zastosowanie:

  • wskazany przy dużym obciążeniu oczu (np. praca przy komputerze),
  • wykazuje działanie odżywcze na nerw wzrokowy,
  • wspomaga poprawę ukrwienia dna oka i aparatu mięśniowego gałki ocznej,
  • pomaga organizmowi zwalczać depresję i stany przygnębienia.

Podstawowe składniki:   świetlik lekarski, czarna jagoda, chaber (bławatek), sól morska (kompleks bioorganomineralny Morza Martwego - BOMC), hydroxypropylmethylceluloza (kapsułka).

Świetlik lekarski - wykazuje działanie dezynfekujące, przeciwzapalne. W medycynie naturalnej stosowany jest szczególnie w stanach zapalnych spojówek i brzegów powiek.

Czarna jagoda - wpływa na polepszenie mikrokrążenia. Stosowana w medycynie naturalnej dla złagodzenia dolegliwości wzrokowych, takich jak np. krótkowzroczność, problemy oczu spowodowane cukrzycą.

Chaber (bławatek) - w medycynie naturalnej stosowany jest przy podrażnieniach oczu. 

BOMC - zawiera sód, mangan, cynk, magnez, potas, siarkę, chlor i wiele innych pierwiastków. Oddziałuje jako protektor błon komórkowych, chroniąc je przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki oraz jako korektor uszkodzeń struktur nukleinowych materiału genetycznego.

Dawkowanie:   2 kapsułki 3 x dziennie, 15 min. po posiłku

Opakowanie:   100 kapsułek

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ...

Bio-Organo-Mineralny Kompleks Morza Martwego opracowany przez naukowców kliniki "Lenom" pod kierownictwem Dr Nony Kuchiny

  • BIO - to biologicznie aktywne substancje powstające w żywych organizmach, biomasa Morza Martwego
  • Organo - organiczne związki znajdujące się w roślinach, substancje aromatoterapeutyczne, fitopreparaty
  • Mineralny - nieorganiczne substancje, minerały i biometale Morza Martwego
  • System AutoTroficzny - system wewnętrznego odżywiania

Archibakterie – to jedyne żywe istoty bytujące w wodzie Morza Martwego przez wiele, wiele lat. Żyją i rozwijają się w tych wodach pomimo niezwykle wysokiej koncentracji soli i minerałów, demonstrując niespotykaną odporność. Struktura komórkowa archibakterii podobna jest do budowy komórki organizmu ludzkiego.

Firma DR NONA po wielu długich badaniach naukowych stworzyła kompleks bioorganomineralny, który zawiera pochodne archibakterii oraz tak cenne dla organizmu mikroelementy i minerały.

Preparaty DR NONA wspomagają mobilizację wewnętrznych rezerw organizmu do walki z chorobą, włączając awaryjny system obrony, jaki natura dała człowiekowi. Są stworzone po to, aby pomagać w walce, jaka toczy się między siłami obronnymi a czynnikami chorobotwórczymi, aby aktywizować wewnętrzne rezerwy i możliwości organizmu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w profilaktyce, utrwalają efekty leczenia zarówno medycyną tradycyjną, jak i niekonwencjonalną, a także wspomagają proces całkowitego uzdrowienia.

 

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.033 sek.