X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   DR NONA >> HALO YAMSEEN
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: DR NONA, seks i libido, serce i układ krwionośny, stres, bezsenność, mózg i system nerwowy, ZDROWIE
Numer katalogowy: 0014/DN    
Firma: DR NONA

Cena: 182.00 PLN
    
Opis:
...

Napięcie nerwowe, stres, sytuacje psychotraumatyczne - wszystko to jest stałym i nieuniknionym tłem współczesnego życia. Nie trzeba być profesorem medycyny, żeby zrozumieć, jak to wszystko negatywnie wpływa na wszelkie rodzaje aktywności naszego organizmu.

Uchronić siebie od niepotrzebnych wrażliwych reakcji na silne napięcie nerwowe lub stres oznacza uratować swój organizm od ciężkich problemów, które mogą rozwinąć się w przyszłości jako skutek przemęczenia i stresu.

Dzisiejsza nauka zaprowadziła nas do świadomego rozumienia tego problemu. Jednak setki lat temu ludzie intuicyjnie starali się uchronić się od niszczycielskich reakcji nerwowych. Wiemy to, ponieważ niektóre z receptur zielarskich, stosowanych do pozbycia się stresu, mają setki a nawet tysiące lat. Na bazie takich ziół, których dobroczynne właściwości znane są ludzkości od wielu wieków, stworzono suplement diety HALO YAMSEEN.

Zastosowanie:

  • Pomaga normalizować sen.
  • Wspiera w okresie przekwitania.
  • Pomaga zwalczyć zespół napięcia przedmiesiączkowego.
  • Pomaga poprawić samopoczucie przy dietach odchudzających.
  • Wspomaga wzmocnienie potencji płciowej.

YAMSEEN zawiera opatentowany przez firmę DR NONA kompleks bioorganomineralny oraz system autotroficzny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Podstawowe składniki:   passiflora (męczennica cielista), mak polny, chmiel, melisa lekarska, sól morska (kompleks bioorganomineralny Morza Martwego - BOMC), celuloza (kapsułka).

BOMC - zawiera sód, mangan, cynk, magnez, potas, siarkę, chlor i wiele innych pierwiastków. Oddziałuje jako protektor błon komórkowych, chroniąc je przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki oraz jako korektor uszkodzeń struktur nukleinowych materiału genetycznego.

Dawkowanie:   Zażywać przed snem, 1 - 2 kapsułki dziennie, przez miesiąc. Można stosować w ciągu dnia, ale wtedy nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych.

Opakowanie:   60 kapsułek

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ...

Bio-Organo-Mineralny Kompleks Morza Martwego opracowany przez naukowców kliniki "Lenom" pod kierownictwem Dr Nony Kuchiny

  • BIO - to biologicznie aktywne substancje powstające w żywych organizmach, biomasa Morza Martwego
  • Organo - organiczne związki znajdujące się w roślinach, substancje aromatoterapeutyczne, fitopreparaty
  • Mineralny - nieorganiczne substancje, minerały i biometale Morza Martwego
  • System AutoTroficzny - system wewnętrznego odżywiania

Archibakterie – to jedyne żywe istoty bytujące w wodzie Morza Martwego przez wiele, wiele lat. Żyją i rozwijają się w tych wodach pomimo niezwykle wysokiej koncentracji soli i minerałów, demonstrując niespotykaną odporność. Struktura komórkowa archibakterii podobna jest do budowy komórki organizmu ludzkiego.

Firma DR NONA po wielu długich badaniach naukowych stworzyła kompleks bioorganomineralny, który zawiera pochodne archibakterii oraz tak cenne dla organizmu mikroelementy i minerały.

Preparaty DR NONA wspomagają mobilizację wewnętrznych rezerw organizmu do walki z chorobą, włączając awaryjny system obrony, jaki natura dała człowiekowi. Są stworzone po to, aby pomagać w walce, jaka toczy się między siłami obronnymi a czynnikami chorobotwórczymi, aby aktywizować wewnętrzne rezerwy i możliwości organizmu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w profilaktyce, utrwalają efekty leczenia zarówno medycyną tradycyjną, jak i niekonwencjonalną, a także wspomagają proces całkowitego uzdrowienia.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.011 sek.