X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   URODA >> pielęgnacja ciała >> Kwartet soli do kąpieli DR NONA
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: skóra i włosy, ZDROWIE, URODA, DR NONA, witalność, płyny i sole do kąpieli, pielęgnacja ciała, oczyszczanie
Numer katalogowy: 0033/DN    
Firma: DR NONA

Cena: 152.00 PLN
    
Opis:
...

Kwartet soli DR NONA daje unikalną możliwość zanurzenia się w lecznicze wody Morza Martwego we własnej wannie, w celu uspokojenia układu nerwowego, usunięcia przemęczenia fizycznego i psychicznego, wzmocnienia sił życiowych oraz złagodzenia bólu pochodzenia kostno-mięśniowego. Wszystkie cztery pakiety zawierają ten sam unikatowy zestaw soli Morza Martwego, ale różnią się między sobą dodatkami aromatycznymi - wyciągami z eukaliptusa, rozmarynu, kamfory, lawendy, jaśminu, rumianku, żeń-szenia, ylang-ylang, koniczyny i tymianku.

Sól z lawendą - wykorzystuje się ją jako środek uspokajający przy nerwicach, bezsenności, stanach stresowych; pomaga przy problemach skórnych. Zawiera olejek lawendowy.

Sól z rumiankiem - oczyszcza i łagodzi podrażnienia, pomaga skórze oddychać i polepsza jej strukturę. Zawiera wyciąg z rumianku.

Sól z eukaliptusem i tymiankiem - stosuje się przy zmęczeniu fizycznym, przemęczeniu, bólach pochodzenia kostno - mięśniowego. Wykorzystuje się ją także do relaksu oraz w okresie rekonwalescencji, zwłaszcza po operacjach. Regeneruje siły witalne organizmu. Zawiera olejek eukaliptusowy, tymiankowy i rozmarynowy.

Sól z ylang-ylang - tonizuje organizm, aktywizuje i dodaje sił. Pobudza seksualność. Zawiera olejek z ylang-ylang, paczuli i anyżku.

Działanie soli do kąpieli:

 • pomaga przy bezsenności i nerwowości,
 • uspokaja, pozostawia uczucie relaksu i spokoju wewnętrznego, 
 • wspomaga regenerację organizmu w czasie rekonwalescencji,
 • tonizuje i wspomaga ukrwienie organizmu,
 • obniża napięcie mięśniowe,
 • pozytywnie wpływa na układ nerwowy,
 • pobudza seksualność.

Sól do kąpieli zawiera opatentowany przez firmę DR NONA kompleks bioorganomineralny oraz system autotroficzny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Stosowanie:   Do ciepłej kąpieli (ok. 37 stopni C) nasypać 1 - 2 łyżki stołowe soli. Taką kąpiel należy brać 1 - 2 razy w tygodniu przez ok. 15 - 20 minut.. Sól można stosować zarówno do kąpieli, jak i do wykonywania kompresów i płukanek, a także wewnętrznie (1/2 - 1 łyżeczka soli na 1 szklankę ciepłej wody).

Opakowanie: 1,2 kg (4 buteleczki soli po 300 g każda)

Chcesz wiedzieć więcej? ...

Bio-Organo-Mineralny Kompleks Morza Martwego opracowany przez naukowców kliniki "Lenom" pod kierownictwem Dr Nony Kuchiny

 • BIO - to biologicznie aktywne substancje powstające w żywych organizmach, biomasa Morza Martwego
 • Organo - organiczne związki znajdujące się w roślinach, substancje aromatoterapeutyczne, fitopreparaty
 • Mineralny - nieorganiczne substancje, minerały i biometale Morza Martwego
 • System AutoTroficzny - system wewnętrznego odżywiania

- System autotroficzny -

W trakcie badań kompleksu bioorganomineralnego pojawił się pomysł, aby włączyć go do systemu autotroficznego. Według teorii Darwina ponad miliard lat temu zbieg naturalnych, biologicznych, klimatycznych i przypadkowych czynników doprowadził do powstania żywej komórki, albo może raczej stworzył je Bóg. Dzisiaj, dzięki cudowi, który zachował do dni obecnych archibakterie w Morzu Martwym oraz współczesnej technologii stało się możliwym wykorzystanie go do potrzeb dnia dzisiejszego. 

Wiadomo, że podstawą życia każdego organizmu są białka. W organizmie człowieka jest ponad 1 000 000 rodzajów białek, które pełnią rolę strukturalną (budowa tkanek i komponentów komórkowych) i funkcjonalną (fermenty, hormony itd.). Białka zbudowane z aminokwasów, które są połączeniem wejściowym dla hormonów, mediatorów, barwników i innych substancji aktywnych biologicznie. Większość żywych organizmów, w tym człowiek, nie są zdolne do wytworzenia niektórych aminokwasów i powinny otrzymać je z jedzeniem w formie gotowej i w odpowiednich ilościach. Jest to podstawą przemiany materii (asymilacji i dysymilacji), która jest ciągiem reakcji chemicznych z udziałem enzymów i powołana do nieprzerwanego odnawiania żywej materii i zaopatrywania jej w niezbędną energię. 

ATS wspomaga udział struktur komórki w normalnej przemianie materii, reguluje dostarczanie substancji odżywczych do komórki, zatrzymuje niesprawne czy toksyczne substancje, aktywizuje enzymy i hormony, stymuluje przemianę komórkową. Komórka jest systemem samoregulującym się, dlatego może ona funkcjonować samodzielnie. Komórki, pobrane z różnych tkanek i umieszczone w specjalnym środowisku odżywczym, rosną i mnożą się. 

Do systemu autotroficznego dołączono również specjalne substancje odżywcze i kompleks bioorganomineralny. Zasada działania ATS polega na tym, że elementy obumarłych komórek zostają poddane fermentacyjnej aktywacji za pomocą bioorganomineralnego kompleksu Morza Martwego i stają się stałym źródłem aminokwasów dla budowy nowych białkowych elementów tworzących się komórek. To można porównać z tym, jak jesienią gospodarz nie wyrzuca opadłych liści, lecz robi z nich nawóz dla młodych roślin. 

Z tego wszystkiego można wyciągnąć wniosek: dzisiaj w wyniku rozwoju sztucznych technologii, praktycznie przestało istnieć naturalne odżywianie czyli produkty hodowane bez stosowania chemicznych nawozów. Zwierzęta, których mięsa używamy do jedzenia, są nadziane hormonami. Stres jest normą życia, a minerały i mikroelementy przez nas spożywane są martwe pod względem energetycznym. Dziura w osłonie ozonowej Ziemi, jak również działalność człowieka doprowadziły do nadmiernego wzrostu promieniowania jonizującego. Ludzkość jako gatunek po prostu nie ma czasu na ewolucyjne dostosowanie się do nowych, ekstremalnych warunków życia. A przecież my musimy nie tylko przeżyć, ale i prowadzić aktywne życie.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.035 sek.