X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   FINCLUB >> FIN COLENZYCAPS
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: regulacja, układ pokarmowy, FINCLUB, ZDROWIE, oczyszczanie
Numer katalogowy: 300127/FC    
Firma: FINCLUB

Cena: 139.00 PLN
    
Opis:
...

Suplement diety FIN COLENZYCAPS zawiera wszystkie ważne enzymy trawienne z otrębów ryżowych, które wspomagają trawienie podstawowych substancji odżywczych w układzie pokarmowym (np. białka, tłuszcze i węglowodany). Enzymy układu trawiennego mają za zadanie rozłożenie pokarmu na czynniki pierwsze, które wchłaniane są do krwi. Obecności enzymów dla normalnego funkcjonowania potrzebują także witaminy, minerały i hormony.

Enzymy trawienne

Skład:    Jedna kapsułka zawiera 235 mg otrębów ryżowych oraz kompleks enzymów trawiennych:

 • amylaza - 75 mg
 • celulaza - 3,13 mg
 • glukoamylaza - 22,22 mg
 • inwertaza - 2,5 mg
 • lipaza RO - 8,75 mg
 • malt diastaza - 3,09 mg
 • proteaza 3.0 - 9,35 mg
 • proteaza 4.5 - 36 mg
 • proteaza 6.0 - 10 mg

Dawkowanie:   1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.

Opakowanie:   60 kapsułek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i karmiących.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ... 

Enzymy są substancjami niezbędnymi dla życia człowieka - są elementem wielu funkcji organizmu. Enzymy to cząsteczki białkowe, które służą do przyspieszenia reakcji chemicznych i oszczędności energii. W ich obecności lepiej przebiegają reakcje metaboliczne. Enzymy układu trawiennego mają za zadanie rozłożenie pokarmu na czynniki pierwsze, które wchłaniane są do krwi. Najważniejsze spośród nich to:

Proteaza - trawi białka, rozkłada je na pojedyncze aminokwasy potrzebne w całym organizmie w procesach budowy i regeneracji. Proteaza jest w stanie pomagać systemowi odpornościowemu pozbyć się pozostałości komórkowych i toksyn, a także bakterii i wirusów.

Amylaza - trawi węglowodany, pomaga likwidować obumarłe białe krwinki, a w ten sposób obniża możliwość powstania stanu zapalnego.

Lipaza - trawi tłuszcze i ułatwia wchłanianie pokarmu. Łagodzi objawy związane z syndromem jelita wrażliwego, np. uczucie wzdęcia, pełnego brzucha, a także reumatycznego stanu zapalnego stawów.

Celulaza - rozkłada ścianę komórek roślinnych, dzięki czemu pomaga trawić owoce i warzywa. Umożliwia wykorzystanie węglowodanów z produktów nie strawionych w inny sposób.

Glukoamylaza - pomaga rozkładać skrobię na glukozę.

Inwertaza - wpływa na hydrolizę sukrozy na glukozę i fruktozę. W obecnym wysoce przetworzonym pożywieniu konsumujemy ogromne ilości sukrozy, co może wpłynąć na problemy trawienne. Nietolerancja sukrozy może być jedną z przyczyn wielu alergii pokarmowych.

Malt diastaza - wzmacnia rozkład skrobi i poprawia wykorzystanie tego energetycznie ważnego węglowodanu.

Producentem suplementu diety FIN COLENZYCAPS jest firma farmaceutyczna Hankintatukku Oy z Finlandii - znany światowy producent naturalnych środków farmaceutycznych.

Jakość produktów

Firma Hankintatukku należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Hankintatukku Oy otrzymał wiele nagród Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Produkty tej spółki posiadają opinie akredytowanych laboratoriów, a wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

 

Preparaty mają unikalny skład

W swoich badaniach naukowych Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych oraz najnowszych odkryć naukowych. Takie najnowocześniejsze odkrycia są łączone z doświadczeniami tysiącletnich metod leczenia medycyny naturalnej.

 

Źródło jakości - czysta fińska przyroda

Dzięki swojej czystości i występowaniu zjawiska dni polarnych z długim okresem nasłonecznienia fińska przyroda daje optymalne warunki dla uprawy unikalnych roślin i ziół leczniczych z wysoką zawartością skutecznych substancji. Ekstrakty roślinne, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

 

Proces produkcji jest zgodny z GMP
(Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna)

Firma Hankintatukku Oy spełnia najostrzejsze wymagania dotyczące jakości produktu oraz normy dotyczące produkcji preparatów.

Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po końcowy produkt, przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia“, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Wszystkie produkty firmy Hankintatukku Oy są produkowane i pakowane bezpośrednio w Finlandii.

Produkt nie może opuścić magazynu, jeśli nie otrzyma pozwolenia od menedżera jakości. Pozwolenie jest wydawane dopiero wtedy, gdy menedżer jakości posiada wszystkie wyniki analiz laboratoryjnych, a produkt odpowiada wymaganym parametrom, przy czym dokładność produkcji określana jest do milionowych części grama.

Skład produktu i zawartość skutecznych substancji deklarowany na etykiecie odpowiada stanowi faktycznemu.

 

Uprawa i zbiór roślin jest zgodny z GAP
(Good Agricultural Practice - Dobra Praktyka Rolnicza)

Jest to rewolucja w uprawie roślin, które następnie przeznaczone są do produkcji suplementów diety. Nasz producent - firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP. W odróżnieniu od normy GMP, która dotyczy i gwarantuje jakość produktów w trakcie produkcji, GAP zapewnia jakość roślin stosowanych do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc roślina jest troskliwie obserwowana już od ziarnka aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że składniki naszych preparatów to rośliny, które były:

 • uprawiane bez zastosowania pestycydów,
 • ręcznie zbierane w okresie, gdy posiadają największe stężenie skutecznych substancji,
 • uprawiane w ekologicznie czystych rejonach bez zastosowania chemii,
 • przetwarzane bardzo ostrożnie, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników.

Badania naukowe – integralny element sukcesu

Hankintatukku Oy bardzo blisko współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Zleca badania, które związane są z ustaleniem możliwości uprawy i udomowienia konkretnej rośliny i jej udomowieniem w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy plantatorów i rolników, jak uprawiać rośliny, jak o nie dbać, aby spełniały wymagania najostrzejszych norm dotyczących jakości.

 

 

Badania (w języku angielskim):

1. Enzymes for Digestive Health and Nutritional Wealth: The Practical Guide for Digestive Enzymes
(Ed. Karen DeFelice), Thunder Snow Interaction Publisher, 2003

2. Enzymes and Enzyme Therapy  (Ed. New Canaan CT), Keats publishing, 1994

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.030 sek.