X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   COLWAY

Od 30 lat koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne inwestowały miliony dolarów w badania nad pozyskiwaniem kolagenu. Wytwarzano go ze skór bydlęcych i stosowano do implantów kosmetycznych, szwów rozpuszczalnych, protez naczyniowych, kompresów i jako składnik leczący odparzenia, rozstępy i blizny. Wchodził w skład najdroższych zazwyczaj i najbardziej reklamowanych kremów, maseczek, żeli i odżywek do twarzy. Niestety, dowiedziono empirycznie, że białko to dodawane dotąd do kosmetyków, nie jest bynajmniej tym samym, co ludzki kolagen! Jest mimo podobieństw ciałem obcym, nieaktywnym biologicznie, raczej formą żelatyny, działającą jak placebo.

Nowatorskim spojrzeniem na otrzymywanie kolagenu wykazali się polscy naukowcy. W latach 90-tych dr hab. inż. Maria Sadowska i dr hab. inż. Ilona Kołodziejska z Politechniki Gdańskiej opracowały metodę pozyskania ze skór rybich kolagenu o budowie łańcucha aminokwasowego idealnie zgodnego z ludzkim. Zaś biochemicy z Uniwersytetu Gdańskiego kierowani przez prof. Józefa Przybylskiego odkryli metodę filtracji rybiego kolagenu przez fibroiny jedwabnika morwowego.

W tym właśnie momencie urodziło się największe polskie odkrycie chemiczne, od czasów rafinacji ropy przez Łukasiewicza. Kolagen tą metodą pozyskany zachowywał bowiem swoją budowę przestrzenną aminokwasów bliźniaczą do budowy kolagenu ludzkiego! Oznaczało to, że otwarta została droga do przywrócenia skórze białka, którego deficyt powoduje jej starzenie się, a więc REALNĄ REDUKCJĘ ZMARSZCZEK!

Była to sensacja w środowisku naukowym. Wynalazek, który otworzył nową epokę w kosmetologii, gdyż jako jedyny uderzał w przyczyny, nie zaś skutki starzenia się skóry.

Niestety, poważną barierą dla jego upowszechnienia stała się jego nietrwałość pod wpływem zmian temperatury. Pierwotnie, aby nie utracił swych właściwości biologicznych, należało go przechowywać w temperaturze 5 - 15 stopni C. Dopiero w laboratoriach firmy Inventia Polish Technologies opracowano formułę preparatu, umożliwiającą magazynowanie go, transportowanie i przechowywanie przez użytkownika w temperaturze pierwotnie do 22 stopni, a obecnie do 26 stopni C. 

Dystrybutorem kolagenu Inventii została firma COLWAY, działająca jako sieć sprzedaży bezpośredniej. Co to dla nas oznacza? Otóż podpisując umowę dystrybutorską, która nie nakłada na nas ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW, możemy kupować kolagen naturalny, ten "eliksir młodości XXI wieku" od razu z 30% rabatem! Poprawimy w ten sposób stan swego zdrowia i urody za całkiem przystępną cenę. Możemy jednak uczynić krok dalej i stworzyć własną strukturę sprzedaży, aby - w zależności od chęci i czasu, którym dysponujemy - podreperować domowy budżet lub stać się całkowicie niezależnymi finansowo od innych źródeł. Decyzja należy do nas samych!

Zapraszamy do wejścia w nasze struktury! Pomoc doświadczonych menadżerów gwarantowana!

Proszę o kontakt:

dorota.pasnikowska@wp.pl     lub telefon     609.279.912

 

 

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.006 sek.